Contacts and conveners

Zone Executive 2017

President: Simon Wilson Kogarah High School
Vice President 1: Ben Kemp Blakehurst High School Benjamin.Kemp5@det.nsw.edu.au
Vice President 2: Kahli Vojkovic Kingsgrove High School Kahli.Vojkovic2@det.nsw.edu.au
Secretary: Rob Miller GRC Peakhurst Robert.Miller48@det.nsw.edu.au
Treasurer: Jayne Delmas Canterbury Girls’ High School JAYNE.DELMAS@det.nsw.edu.au

Zone Administration 2017

Assistant Treasurer Costa D’Addona Kingsgrove North High School
Zone Delegates to Region: Kahli Vojkovic
Costa D’Addona
Kingsgrove High School
Kingsgrove North High School
Pointscorer: Kahli Vojkovic Kingsgrove High School
Website Manager 1: Mikaela Allen GRC Hurstville Boys’ Mikaela.Allen4@det.nsw.edu.au
Website Manager 2: Ben Kemp Blakehurst High School Benjamin.Kemp5@det.nsw.edu.au
Gear Steward/Trophies: Ben Kemp Blakehurst High School
Blues Committee: Simon Wilson
Kahli Vojkovic
Ben Kemp
Kogarah High School
Kingsgrove High School
Balkehurst High School
Presentation Day: Steve Moore
Nik Pikis
Robyn Mullane
St George Christian School
James Cook Boys High School
GRC Penshurst Girls’ Campus

Carnivals 2018

Swimming: GRC Oatley
Kingsgrove North HS
Sydney Technical HS
GRC Peakhurst
Mr Robert Butler

Mr Costa D’ Addona

Mr Connell Byrne

Mr Robert Miller

 

 

Athletics: Beverly Hills Girls H.S.
Belmore Boys H.S.
GRC Hurstville Boys’
GRC Penshurst GHS
Ms Brooke Sharkey

Mr Praneet Singh

Ms Mikaela Allen

Ms Belinda Laverance

 

 

Cross Country: St George Girls’ H.S.
Canterbury BH.S.
Ms Dimitri Papamichaalakis

Mr Harry Kapsimalis

Zone Conveners 2017

Australian Rules: Rod Carter Sydney Technical High School
Basketball: Paul Campbell GRC Hurstville Boys High School
Baseball/ Softball: Paul Graham
Sonya White
Sydney Technical High School
Beverly Hills Girls High School
Cricket: Trevor Trotman Sydney Technical High School
Hockey: Vernon Howe Canterbury Boys High School
Mini Soccer (Boys): Graeme Errington James Cook Boys High School
Mini Soccer (Girls): Graeme Errington James Cook Boys High School
Netball: Fay Hamoud
Oz Tag: Robyn Mullane GRC Penshurst Girls High School
Rubgy League: Mark Cannon Kingsgrove High School
Soccer (Boys): Yani Tennant  Belmore Boys High School
Soccer (Girls): Jayne Delmas Canterbury Girls High School
Squash: Kellie Alibrio GRC Hurstville Boys High School
Table Tennis: Glenn Hughes Sydney Technical High School
Tennis: Trevor Trotman Sydney Technical High School
Touch: Arthur Siambis Belmore Boys High School
Volleyball: Kathy Burgess Canterbury Girls High School